Wyłącznik czasowy na gniazdo CS1-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
CS1-2 - Wyłącznik czasowy
Właściwości CS1-2:
| TECHNICZNE PARAMETRY | |
|---|---|
| Zasilanie | 230 V st, 50 Hz |
| Max. obciążenie | 750 VA |
| Element sterujący | przekaźnik |
| Nastawialny czas | 1 - 10 min. |
| Pobór mocy | 1 VA |
| Bezpiecznik | F 4 A/ 1500 A, 250 V |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Tem. pracy | -10°C do +55°C |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł