Wyłącznik czasowy 16A CS3-16 wielofunkcyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
CS3-16 - wyłącznik czasowy 16A
Właściwości CS3-16:
jest multifunkcyjnym przekaźnikiem z możliwością nastawienia ośmiu różnych funkcji, montowany do gniazda pod wyłącznik, elementem włączającym jest przekaźnik 16 A.
Osiem funkcji CS3-16:
- przekaźnik czas. z możliwością rezygnacji
- opóźnienie wyłączenia (CS3-1)
- multi - czas. przekaźnik z blokadą
- czas. przekaźnik bez możliwości blokady
- wyłącznik imp. (sterow. z kilku miejsc)
- opóźnienie włączenia
- opóźnienie włączenia i wyłączenia
- pulsacja
| TECHNICZNE PARAMETRY | |
|---|---|
| Zasilanie | 230 V/ 50 Hz |
| Obciążenie oporowe | 16 A |
| Żarówka | 2000 W |
| Świetlówka | 750 W |
| Żarówka energo | 500 W |
| Silnik krokowy | 900 W |
| Element sterujący | przekaźnik |
| Czas nastawialny | 0,5s - 20 godz. |
| Počet dekád | 4 |
| Temperatura pracy | 0°C do +35°C |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł