Zegar sterujący Tm-140s Zegar sterujący; Tygodniowy; 16 programów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zegar sterujący; Tygodniowy; 16 programów
Obudowa do montażu na szynie (2 moduły)
TOWAR NA ZAMÓWIENIE
Zegar sterujący przeznaczony jest do sterowania urządzeniami elektrycznymi każdego typu według zadanego programu. Zegar może sterować oświetleniem (parkingi, szyldy reklamowe, sklepy), urządzeniami grzewczymi, wentylacyjnymi, licznikami dwutaryfowymi urządzeniami sygnalizacyjnymi (dzwonki szkolne, syreny fabryczne) itp. Dodatkowo posiada funkcję odliczania od 1 min ÷ 23 h 59 min
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Pobór mocy: | 5VA |
| Temperatura otoczenia: | -10°C ÷ 55°C |
| Pamięć rozkazów: | 16 |
| Histereza: | ? 2s/24 godziny (przy 25°C) |
| Programowanie: | w cyklu co tygodniowym |
| Trwałość łączeniowa: | 100000 załączeń |
| Prąd znamionowy: | 16A |
| Stopień ochrony: | IP 20 |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Przekrój przewodów przyłączeniowych: | |
| - linka: 1-6 mm 2 | |
| - drut: 1,5-10 mm 2 | |
| Bateria: | NiMH 1,2V DC (100 h) |
| Obudowa: | typ S2, 86x36x65 mm (2 moduły) |
| Waga: | 150g |
| Sposób montażu: | na szynie TH35 |
| Znamionowe napięcie zasilania: | |
| TM 140 s | 180V - 250V AC, 50-60Hz |
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł