Wyłącznik zmierzchowy WZ-200s1/24 24V; 16A; na szynę 1 moduł
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
24V; 16A; na szynę 1 moduł
Obudowa do montażu na szynie (1 moduł)
Zewnętrzny hermetyczny czujnik typu CDS SP-12 lub CDS 117 z kablem o długości 0,8m
Izolowany styk przekaźnika
Cena : 63,10 zł
Wyłącznik zmierzchowy przeznaczony jest do samoczynnego załączania o zmierzchu i wyłączania o świcie oświetlenia domu, sklepu, reklam itp. Zainstalowanie wyłącznika zmierzchowego oszczędza Państwa pieniądze i chroni nasze środowisko poprzez obniżenie zużycia energii elektrycznej. Próg zadziałania wyłącznika może być regulowany w zakresie od 5 do 100Lx przez użytkownika.
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Próg zadziałania: | regulowany: 5 ÷ 100 Lx |
| Sposób regulacji: | regulacja płynna |
| Zestyk wyjściowy: | 1Z - zwierny |
| Obciążalność prądowa zestyku (przy cos?=1): | 16A |
| Napięcie znamionowe zestyku: | 250V AC |
| Stopień ochrony: | |
| - wyłącznika | IP 20 |
| - czujnika | IP 64 |
| Obudowa: | typ S1, 88x63x17,5 mm (1 moduł) |
| Masa urządzenia: | 85g |
| Przyłącz: | zaciski śrubowe |
| Sposób montażu: | na szynie TH35 |
| Maksymalna moc łączeniowa: | |
| - dla żarówek i lamp halogenowych | 1200VA |
| - dla świetlówek niekompensowanych | 800VA |
| - dla świetlówek kompensowanych równolegle | 300VA |
| - dla lamp energooszczędnych | 5x20VA |
| Znamionowe napięcie zasilania: | |
| WZ 200s1/24 + czujnik CDS SP-12 | 24V AC/DC |
| WZ 200s1/230 + czujnik CDS SP-12 | 230V AC/DC |
| WZ 200s1/24 + czujnik CDS 117 | 24V AC/DC |
| WZ 200s1/230 + czujnik CDS 117 | 230V AC/DC |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł