Wyłącznik zmierzchowy WZ-200mk/24 24V; 16A; hermetyczny IP 64 z kablem 0,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
24V; 16A; hermetyczny IP 64 z kablem 0,8m
Obudowa do montażu na ścianie
Wbudowany wewnętrzny czujnik
Izolowany styk przekaźnika
Wyłącznik zmierzchowy przeznaczony jest do samoczynnego załączania o zmierzchu i wyłączania o świcie oświetlenia domu, sklepu, reklam itp. Zainstalowanie wyłącznika zmierzchowego oszczędza Państwa pieniądze i chroni nasze środowisko poprzez obniżenie zużycia energii elektrycznej. Próg zadziałania wyłącznika może być regulowany w zakresie od 5 do 100Lx przez użytkownika.
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Próg zadziałania: | regulowany: 5 ÷ 100 Lx |
| Sposób regulacji: | regulacja płynna |
| Zestyk wyjściowy: | 1Z - zwierny |
| Obciążalność prądowa zestyku (przy cos?=1): | 16A |
| Napięcie znamionowe zestyku: | 250V AC |
| Stopień ochrony: | IP 64 |
| Obudowa: | typ M, 67x51x26 mm |
| Masa urządzenia: | 115g |
| Przyłącz: | przewód 0,8m |
| Sposób montażu: | wkrętami do podłoża |
| Maksymalna moc łączeniowa: | |
| - dla żarówek i lamp halogenowych | 1200VA |
| - dla świetlówek niekompensowanych | 800VA |
| - dla świetlówek kompensowanych równolegle | 300VA |
| - dla lamp energooszczędnych | 5x20VA |
| Znamionowe napięcie zasilania: | |
| WZ 200mk/230 | 230V AC, 50Hz |
| WZ 200mk/24 | 24V AC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł