Wyłącznik zmierzchowy WZ-200h-30/12 12V; 30A; hermetyczny IP64
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyłącznik
zmierzchowy WZ-200h-30/12
12V; 30A;
hermetyczny IP64
Obudowa hermetyczna do mocowania
nawierzchniowego
Cena : 68,94 zł
Wyłącznik zmierzchowy przeznaczony jest do samoczynnego załączania o zmierzchu i wyłączania o świcie oświetlenia domu, sklepu, reklam itp. Zainstalowanie wyłącznika zmierzchowego oszczędza Państwa pieniądze i chroni nasze środowisko poprzez obniżenie zużycia energii elektrycznej. Próg zadziałania wyłącznika może być regulowany w zakresie od 5 do 100Lx przez użytkownika.
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Próg zadziałania: | regulowany: 5 ÷ 100 Lx |
| Sposób regulacji: | regulacja płynna |
| Zestyk wyjściowy: | 1Z - zwierny |
| Obciążalność prądowa zestyku (przy cos?=1): | 30A |
| Napięcie znamionowe zestyku: | 250V AC |
| Stopień ochrony: | IP 64 |
| Obudowa: | typ H, 105x75x43 mm |
| Masa urządzenia: | 160g |
| Przyłącz: | zaciski śrubowe |
| Sposób montażu: | wkrętami do podłoża |
| Maksymalna moc łączeniowa: | |
| - dla żarówek i lamp halogenowych | 2500VA |
| - dla świetlówek niekompensowanych | 1600VA |
| - dla świetlówek kompensowanych równolegle | 600VA |
| - dla lamp energooszczędnych | 10x20VA |
| Znamionowe napięcie zasilania: | |
| WZ 200h 30/230 | 230V AC, 50Hz |
| WZ 200h 30/110 | 110V AC |
| WZ 200h 30/24 | 24V AC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł