Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy T-111s-2P 230V; 12-to funkcyjny przekaźnik czasowy na szynę; 1 moduł; zestyk 2P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wielofunkcyjny
przekaźnik czasowy T-111s-2P
230V; 12-to
funkcyjny przekaźnik czasowy na szynę; 1 moduł; zestyk 2P
Obudowa do
montażu na szynie (1 moduł)
Przekaźnik
T-111s posiada 12 funkcji, oraz 7 zakresów czasowych pozwalających
na ustawienie czasu od 0,1s do 120 godzin.
Urządzenie spełnia
wymagania bezpieczeństwa zawarte w normach PN EN 60730-1, PN EN
60730-2-7 dowolny uszkodzony.
Funkcje
1.
Opóźnione załączenie
1.1. wyzwalanie zasilaniem
1.2. wyzwalanie wejściem sterującym B2
2. Impuls wyzwalany
zboczem narastającym
2.1. wyzwalany zasilaniem
2.2. wyzwalany wejściem sterującym B2 (formowanie impulsów)
3.
Impuls wyzwalany zboczem opadającym
4. Impuls wyzwalany
zmianą stanu
5. Impuls o długości 0,5 s opóźniony o czas
T
5.1. wyzwalany zasilaniem
5.2. wyzwalany
wejściem sterującym B2
6. Opóźnione odpadanie
retrygowalne
7. Opóźnione odpadanie nieretrygowalne
8.
Impulsator symetryczny
8.1. start od przerwy (zacisk B2
zwarty z A1)
8.2. start od impulsu (zacisk B2 nie
podłączony)
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Roboczy zakres napięcia zasilania: | 0,85 ÷ 1,1 Un |
| Temperatura otoczenia: | -25°C ÷ 55°C |
| Nastawa czasu: | płynna w 7 podzakresach |
| Zakres nastawy czasu: | 0,1 s ÷ 120 h |
| Dokładność powtarzania: | ? 0,5% |
| Zestyk wyjściowy: | 1P, lub 2P - przełączny |
| Napięcie znamionowe zestyku: | 250V AC |
| Obciążalność prądowa zestyku (przy cos?=1): | 16A lub 2x8A |
| Stopień ochrony: | IP 20 |
| Przyłącz: | zaciski śrubowe |
| Masa urządzenia: | 70g |
| Obudowa: | typ S1 90x17,5x60 mm (1 moduł) |
| Sposób montażu: | na szynie TH35 |
| Znamionowe napięcie zasilania: | |
| T 111s | 230V AC, 50Hz lub 24V AC/DC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł