Automat schodowy AS-210s1/24 24V; 16A; na szynę 1 moduł
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
24V; 16A; na szynę 1 moduł
Obudowa do montażu na szynie (1 moduł)
Cena : 46,74zł
Automat schodowy służy do załączania i samoczynnego wyłączania oświetlenia elektrycznego na klatkach schodowych i korytarzach budynków. Urządzenie można także wykorzystać jako prosty przekaźnik czasowy, o płynnie regulowanym czasie, do załączania na określony czas różnych odbiorników.
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Zakres regulacji czasu: | 30 ÷ 500 s |
| Powtarzalność nastawionego czasu: | ? 15% |
| Zestyk wyjściowy: | 1Z - zwierny |
| Obciążalność prądowa zestyku (przy cos?=1): | 16A |
| Napięcie znamionowe zestyku: | 250V AC |
| Stopień ochrony: | IP 20 |
| Obudowa: | typ S1, 88x63x17,5 mm (1 moduł) |
| Masa urządzenia: | 60g |
| Przyłącz: | zaciski śrubowe |
| Sposób montażu: | na szynie TH35 |
| Maksymalna moc łączeniowa: | |
| - dla żarówek i lamp halogenowych | 1200VA |
| - dla świetlówek niekompensowanych | 800VA |
| - dla świetlówek kompensowanych równolegle | 300VA |
| - dla lamp energooszczędnych | 5x20VA |
| Znamionowe napięcie zasilania: | |
| AS 210 s1/230 | 230V AC |
| AS 210 s1/110 | 110V AC |
| AS 210 s1/24 | 24V AC/DC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł