Automat schodowy AS-210mp/24 24V; 10A; zaciski śrubowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
24V; 10A; zaciski śrubowe
Obudowa małogabarytowa
Automat schodowy służy do załączania i samoczynnego wyłączania oświetlenia elektrycznego na klatkach schodowych i korytarzach budynków. Urządzenie można także wykorzystać jako prosty przekaźnik czasowy, o płynnie regulowanym czasie, do załączania na określony czas różnych odbiorników.
| Rodzaj pracy: | praca ciągła (C) |
| Poziom zakłóceń: | normalny (N) |
| Zakres regulacji czasu: | 30 ÷ 300 s |
| Powtarzalność nastawionego czasu: | 15% |
| Zestyk wyjściowy: | 1Z - zwierny |
| Obciążalność prądowa zestyku (przy cos?=1): | 10A |
| Napięcie znamionowe zestyku: | 250V AC |
| Stopień ochrony: | IP 40 |
| Obudowa: | typ MP, 49x39x20 mm |
| Masa urządzenia: | 90g |
| Przyłącz: | zaciski śrubowe |
| Sposób montażu: | w puszce instalacyjnej |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
191,58 zł
155,76 zł
57,70 zł
46,91 zł
194,60 zł
158,21 zł
155,80 zł
126,67 zł
190,11 zł
154,56 zł
190,11 zł
154,56 zł
141,10 zł
114,72 zł
309,77 zł
251,85 zł
270,30 zł
219,76 zł
249,36 zł
202,73 zł
36,92 zł
30,02 zł
6,83 zł
5,55 zł